Podziękowanie za pomoc w przygotowaniu rajdu H6

Czas na refleksje, chłodna ocena i podziękowania.

Jesteśmy po Przeprawowych Mistrzostwach H6 Penrite. Jaki to był poziom imprezy można ocenić po załączonych zdjęciach, wspólnych emocjach i tego co przeżyliśmy.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi Euroforum, Miastu Brzeg, oraz oczywiście Stowarzyszeniu ”Brzeg 4×4” udało się stworzyć w ocenie startujących zawodników prawdopodobnie najlepszy rajd do tej pory w tym roku i może tak zostać biorąc pod uwagę iż tego roczna edycja Bałtowskie Bezdroża się nie odbędzie.

Jest to duże nasze wyróżnienie dla nas, ponieważ zaczynamy grać w pierwszej lidze w Polsce.

Ale tego sukcesu nie można było by osiągnąć bez Waszego wsparcia , zaangażowania bez Was szczególnie, Kamila i Moniki, Grześka P., Timura, Wojtka P., Pawła i Ani K., Bartka, Wojtka L., Ady, Aśki i Piotrka K., oraz grupy wsparcia Hrynia, Adasia Zajączkowskiego, także trzeba wspomnieć o chłopakach; Piotrku Z., Sławku K., Jacku H. , którzy pomogli rozłożyć namiot, oraz ustawić rampę w sobotni poranek na naszej bazie.

Kochani było to duże wezwanie i przedsięwzięcie ale daliśmy rade ,w moich oczach było warto jeszcze raz.
Wielkie dzięki dla Was za poświęcony czas i zaangażowanie i to jest wspaniałe, że jest grupa ludzi która ciągnie to ze mną i idzie do przodu w tym kierunku.

Dziękuję za zaufanie. Szkoda, że w zawodach wystartowął atylko jedna nasza załoga, mozę w przyszłym wydaniu bedzie wiecej chętnych ?

 

Jeszcze raz dziękujemy,

Pozdrawiamy

Zespół Brzeg 4×4

Search
Login/Register access is temporary disabled