Przygoda w terenie 2016 – już za nami

Witam serdecznie, jesteśmy po największej imprezie jaką organizowaliśmy. W ocenie zaproszonych gości oraz zespołów które zagrały nam koncerty,wszyscy byli pod wielkim wrażeniem rozmachu i fantazji. Impreza była zajebista,atmosfera niepowtarzalna szczególnie w bloku koncertowym ,gdzie zespoły wystąpiły na scenie dachu naszego hangaru. Bravo dla nich ,Bravo Dla wszystkich co przyczynili się do uatrakcyjnienia naszej imprezy.

Wymieniał personalnie nie będę bo być może kogoś pominę i ta osoba poczuje się urażona więc wydaje mi się forma; podziękujmy sobie na wzajem będzie na miejscu.

 

Trochę tylko ubolewam że zbyt mało klubowiczów w niej uczestniczyło, a przecież to jest nasze święto,ale nic na siłę.

Jak wcześniej zaznaczyłem otrzymałem na wasze ręce dużo ciepłych słów i to od ludzi wartościowych robiących mega imprezy jak Tomek J z Weny-Oława ,Maciek R Poland Trophy, H,6 – euroforum, Władz miasta Brzeg, władz gminy Skarbimierz.

”Przygoda w Terenie” w klasie turystycznej wystartowało 28 załóg , w klasie wyczyn 16 załóg. Miło było Was gościć i wspólnie się bawić. Jeszcze raz dziękuję wam za uczestnictwo i wsparcie oraz za stworzenie zajebistej atmosfery.

Pozdrawiam i życzę miłej nocy………….

Search
Login/Register access is temporary disabled