Warownia4x4 – integracja Off-Road 27 października 2018

Nasi przyjaciele ze stowarzyszenia Off-Road Kowary 4×4 organizują imprezę integracyjna w duchu Off-Road 4×4.

Zapraszamy do rejestracji na kolejny rajd oraganizowany przez Kowary4x4
„Warownia4x4 – integracja Off-Road”
Rajd odbędzie się 27.10.2018

Zapraszamy zapaleńców jazdy w terenie tych maksymalnie zakręconych swoimi „wyżynami” i tych mniej zdesperowanych, swoimi autkami seryjnymi oraz totalnie pokręconych Quadowców
Impreza ma charakter integracyjny kładziemy nacisk na super zabawę. Jeżeli nie brałeś jeszcze udziału w tego typu imprezach to ta jest właśnie dla Ciebie poznasz nowych ciekawych ludzi podobnie zakręconych jak i zasady, jakie obowiązują na tego typu imprezach, rajdach, zlotach.
Integracja odbędzie się dnia 27 października 2018 na terenie jeleniogórskiego poligonu. Baza rajdu i zapisy: Warownia4x4 (łatwo znaleźć w google maps) sąsiadującej bezpośrednio z poligonem. Tu będzie można zostawić lawety i przyczepy kempingowe.
Plan imprezy:
Sobota 27 października 2018
• Od godziny 7:00 – 9:00 rejestracja załóg
• Godz. 9:30 odprawa
• Godz. 10:00 start pierwszej załogi na odcinek dzienny
• ok. godz. 18:00 powrót pierwszej załogi jedzonko, piwko- integracja
• ok. godz. 22:00 ogłoszenie wyników i rozdanie nagród cd. Integracji,
Formą zabawy będzie oczywiście „przeprawówka” z PKP-ami tym razem w pięciu klasach, nie będzie klasy „TURYSTA” ze względu na trudny i specyficzny teren, jakim jest poligon. Zabawa będzie poległa na zdobyciu jak największej ilości PKP-ów ukrytych na poligonie, do pomocy w ich odnalezieniu otrzymacie Roadbok-i i mapki na smartfony. Każda klasa na pokonanie tras ma limit czasu 8 godzin przekroczony czas równa się dyskwalifikacji.
„ADVENTURE” – („przygoda”- inaczej zwany jako „seryjne” lub „turystyk wyczyn”) trasa przygotowana dla Was będzie 100% przejezdna na kołach tylko PKP-y będą o różnym stopniu trudności, czyli nic na siłę, nie chcecie niszczyć auta, nie musicie wszystko zależy od zaangażowania i ciśnienia zawodników. Ograniczenia, jakie na Was nakładamy to zakaz używania wyciągarek innych niż ręczna, buda (karoseria) powinna być w 80% seryjna, dozwolone są różne typy i rozmiary opon, własne konstrukcje zderzaków progów klatek i pałąków oraz tylne podcięcia i modyfikacje. (Aby klasa powstała musi być minimum 10 pojazdów)
„WYCZYN” – ( inaczej zwany, jako „zmota” „obrzyn”, przypominamy, że macie całkowity zakaż używania wyciągarek innych niż napędzanie ludzkimi mięśniami, dozwolone są oczywiście wszystkie nawet najdziwniejsze modyfikację oraz rozmiary i typy opon, postaramy się a nawet wyjdziemy z siebie, aby Was odpowiednio sponiewierać, podtopić powywracać, powinno być jeszcze ciepło, więc czystym sumieniem można będzie Was po nurzać w błocie. (Aby klasa powstała musi być minimum 10 pojazdów)

„EXTERM” – („skrajnie trudno” dokładnie to, co mówi nazwa, czyli ciąganie się na wyciągarkach i ogólnie ciężko i trudno) Wybierzmy i znajdziemy wysokie piony trochę ostrych trawersów i olbrzymie pokłady błota trochę wody, odkurzycie swoje wyciągarki i je trochę rozgrzejecie, bo w tej klasie można używać wszystkiego, co Wam udało się skonstruować wszystkie patenty są dozwolone z wyjątkiem napędu gąsienicowego. (Aby klasa powstała musi być minimum 10 pojazdów)
„QUAD” – jedziecie po taj samej trasie, co exterem i również możecie korzystać z wyciągarek dla Was przygotujemy kilka punktów extra jak wiadomo musicie mieć trochę trudniej. Od jednego z quad-owców wyszła propozycja, aby umożliwić jazdę w team-ach kilku osobowych. Będzie taka możliwość jesteśmy najbardziej Za. Punktacja w takim wypadku będzie wyglądała następująco:, jeżeli jeden quad zdobędzie np. 80 PKP-ów a drugi z team-u np. 20 PKP-ów, suma PKP-ów to 100 dzielone na dwa to 50 PKP-ów zdobył team, z czasem przejazdu będzie podobnie, w przypadku, kiedy jeden z zawodników nie wyrobi się w czasie wyznaczonym na trasę to cały team ma niezaliczoną trasę. Formowanie w team-y odbędzie się podczas rejestracji. (Aby klasa powstała musi być minimum 10 pojazdów)
„UTV” – jeżeli zbierze się chociaż 4-5 załóg to będziecie mieli swoją klasę i będziecie jechali na tych samych zasadach co extrem i quad.
Zapisy:
Wpisowe dla załogi auta, quada i UTV ( i jakiegokolwiek innego pojazdu) wynosi 300zł. Pobieramy zaliczkę w wysokości 200zł. Wpisowe obejmuje opłatę poligonową, klamoty zwiane z imprezą, upominki dla zawodników, dodatkowe oznaczenia dla quadów (i „innych” pojazdów), wyżerkę na zapchanie kich, czyli grochówka – „dzidówka” padlina z grilla na ciepło, kawa herbata i oczywiście złoty nektar pompowany z „piwopoju” koszulki z imprezy na zamówienie za dopłatą 30zł za sztukę, rozmiary i ilość sztuk będzie podawać przy rejestracji. Podczas posiłku, przed i po ogłoszeniu wyników będzie przygrywać nam jakaś muzyka będzie się można trochę powyginać jak komuś jeszcze sił starczy, grać będziemy długo do nocy. Zgłoszenia wysyłamy wyłącznie za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.kowary4x4.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy email z potwierdzeniem zapisu i z numerem konta, na które wpłacamy zaliczkę. Po otrzymaniu zaliczki załoga wpisywana jest na listę startową. Numer przydzielony na liście startowej jest równocześnie numerem startu w dniu imprezy, nie będzie losowań ani wyboru numerów. Szczegóły wkrótce na stronie www.kowary4x4.pl. W razie niejasności proszę dzwonić na telefony podane w „kontaktach”.

Szczegóły na stronie organizatora:

Warownia4x4

 

Tags:

Search
Login/Register access is temporary disabled