Wymieniając opony możesz pomóc dzieciom

WYMIENIAJĄC OPONY MOŻESZ POMÓC” Kochani już w najbliższą sobotę tj.03.12. 2016 organizujemy akcję pt „Pomagam wymieniając opony”. Celem akcji jest zarobienie pieniążków na rzecz dzieciaczków z Domu Dziecka w Skorogoszczy.

W warsztacie samochodowym Pana Tomasza Drożdż ”TOM CAR” w Michałowicach 87a  – od godziny 8:00 do godziny 15:00 będziemy wymieniać opony, a całą kwotę-utarg za usługę (według cennika) będą Państwo wrzucać do oznakowanej -zaplombowanej puszki.

Na koniec dnia w obecności komisji oraz ostatniego klienta ,komisyjnie zostanie otwarta puszka i zostaną podliczone pieniążki. Zebrana kwota, zostanie przekazana w całości na zakup prezentów dla podopiecznych Domu Dziecka, które zostaną przekazane 17 grudnia na pikniku świątecznym „Gwiazdka Nadziei”- Organizowanym przez Stowarzyszenie,, Brzeg 4×4” na torze off roadowym -Skarbimierz, które włącza się czynnie do pomocy w akcji.

Dzięki za duże serducho, szacun takim ludziom jak Pan Tomasz Drożdż, razem naszą pracą przyczynimy się do dzielenia się z drugim człowiekiem a szczególnie tak pokrzywdzonym przez los dzieciaczkom, pokażemy że są ludzie dla których są One ważnym ogniwem naszej społeczności.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich potencjalnych naszych klientów do wymiany opon w trakcie sobotniej akcji -mając w świadomości że za wykonaną usługę przyczynią się do magi Świąt Bożego Narodzenia.

Pozdrawiamy Zespół Brzeg 4×4.pl

Search
Login/Register access is temporary disabled